Intempo Apartment 2F By Vivamar

  • 98 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати

Intempo Apartment 2F By Vivamar Benidorm - чудове місце в пляжному районі Бенідорма. У готелі є сезонний басейн просто неба і тераса з видом на море.

У Intempo Apartment 2F By Vivamar є балкон, тераса і вітальня з системою клімат-контролю для максимального комфорту. Відвідувачам апартаментів сподобається комфорт ванної кімнати з феном і банними рушниками. Ви також натрапите на спа-ванну, гарячу ванну і окремий туалет.

До послуг гостей обладнана кухня з можливістю самостійного приготування їжі, оснащена посудомийною машиною і духовкою.

Парк «L'Aiguera» майже за 2 км, а Церква Сан-Хайме та Санта-Ана розташований в межах 25-хвилинної прогулянки від апартаментів. Також надається приватний доступ до закритого пляжу. Гості можуть дістатися до аквапарку "Акваландія", що знаходиться на відстані 10 хвилин їзди машиною. Ви будете за кілька кварталів від найближчої автобусної зупинки ''Parada".

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Intempo Apartment 2F By Vivamar Бенідорм
Intempo Sky Apartments 075
Ціна лише для моб. пристроїв

Intempo Sky Apartments 075

9.0
Блискуче 10 відгуків
11 м від помешкання
USD 649 USD 584
за ніч
Intempo Gold&Gris Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Intempo Gold&Gris Apartment

9.6
Чудово 41 відгук
16 м від помешкання
USD 278 USD 250
за ніч
Intempo By Holuxe - 015 - 01St Floor
Ціна лише для моб. пристроїв

Intempo By Holuxe - 015 - 01St Floor

9.5
Чудово 4 відгуки
17 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аліканте Аеропорт
    55 км

    Залізничні вокзали

    Tram Station Benidorm
    2.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Цілодобова охорона

    Харчування

    • Бар/зона відпочинку
    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячий ігровий майданчик

    Відпочинок

    • Приватний пляж
    • Сезонний басейн надворі
    • Вихід на пляж
    • Шезлонги
    • Сад
    • Оздоровчий спа-центр
    • Сауна
    • Джакузі
    • Масаж усього тіла

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Міні-бар
    • Патіо
    • Тераса
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Вогнегасники
    • Картковий електронний замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 10:00
    Номер ліцензіїCV-VUT0515958-A
    Часті питання
    • У Intempo Apartment 2F By Vivamar можна розмістити домашніх тварин?
      У Intempo Apartment 2F By Vivamar не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Intempo Apartment 2F By Vivamar є кухня?
      В квартирі Intempo Apartment 2F By Vivamar гості зможуть скористатися обладнаною кухнею з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Tram Benidorm розташований лише за 1.6 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аліканте Аеропорт
    55 км

    Залізничні вокзали

    Tram Station Benidorm
    2.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Intempo Apartment 2F By Vivamar Бенідорм

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити